Realizacja projektu edukacyjnego „Nie lada to gratka poznajemy Misia Uszatka”- wykonaliśmy kolejne zadanie, które polegało na samodzielnym wykonaniu sałatki owocowej.

 A może by tak polecieć w kosmos

MOŻE BY TAK POLECIEĆ W KOSMOS

Karnawał

Przygotowania do karnawału

Świąteczne warsztaty z rodzicami

KONKURS- DYNIA

W grupie A odbył się grupowy konkurs na najpiękniej ozdobioną dynie. Dzieci wraz z Rodzicami przynieśli do naszej sali zjawiskowe dynie. W naszej kolekcji był: Minionek, dzidziuś dyniowy, czarownice, klaun i wiele, wiele innych. Prace były bardzo ciekawe i pomysłowe. Komisja była nieco inna niż w dotychczasowych konkursach, ponieważ komisją oceniającą były dzieci z naszej grupy. Każdy z nich otrzymał karteczkę, na którEJ zapisał numer dyni, która najbardziej mu się spodobała.

WYJŚCIE NA CMENTARZ

W przeddzień uroczystości Wszystkich świętych, 31 października grupa A odwiedziła pobliski cmentarz. Okres przed świętem zmarłych, to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli, czas na rozmowę dotyczącą szacunku dla nich. Taki też właśnie cel przyświecał naszej wycieczce.

PRZERWA NA CZYTANIE

MIŚ USZATEK

Sześciolatki z grupy ,,A” przystąpiły do realizacji projektu pt. „Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka”. W ramach tego projektu dzieci wykonały wrześniowe zadania:

  • Wysłuchały opowiadania o Misiu Uszatku,
  • Stworzyły kącik Misia Uszatka,
  • Ustaliły kodeks przedszkola,
  • Pokolorowały Misia Uszatka i stworzyły wystawę prac,
  • Obejrzały na tablicy multimedialnej bajkę pt. „Misia Uszatka”.

 

SALA ZABAW

 

Praca plastyczna ,,Moje emocje”