Categories: Aktualności

by Magdalena Majewska

Share

Dnia 12 czerwca nasze 6 latki zakończyły etap przedszkola w uroczystym stylu!

Trzy grupy przedszkolne, Gr. A, Gr. B oraz część Grupy Kangurki już za moment zagoszczą w szkole.

Nasze przedszkolaki z prawdziwym zaangażowaniem wystąpiły i pokazały naprawdę „I klasę”, szyk i artyzm podczas występu.

Wszyscy zatańczyli Poloneza, a jego dźwięki, rytmy jak i tancerze wypełnili całą salę Centrum Kultury w Rudnej. Dzieci recytując wiersze, wspominały chwile te piękne i te trudniejsze, a każdy miał coś osobistego do przekazania. Czas się rozstać, zakończyć jeden etap, jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i polecieć hen…, wyżej i dalej! „Idziesz tam, nie jesteś sam” wyśpiewały Kangurki, a Gr „B” „Tak bardzo nam tu dobrze, że nie chcemy jeszcze iść”

Grupa „B” w Belgijce energicznie zatańczonej przez dzieci pokazała, że drzemie w nich wulkan energii, że jest moc! W piosence, która zakończyła tą uroczystość, padły piękne słowa: „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.

Rodzice naszych absolwentów we współpracy z Centrum Kultury w Rudnej zadbali o oprawę rozrywkową oraz osłodzili nam te chwile pysznym ciastem. Były dmuchańce, lody i wata cukrowa.

My, czyli cała kadra, nasza pani dyrektor, nauczyciele, nasze panie pomoce, panie kucharki, wszyscy, którzy przez te lata wychowywali, edukowali, karmili, wspierali naszych przedszkolaków ze wzruszeniem, ale i radością życzymy wszystkim naszym absolwentom – Wszystkiego Najlepszego w Klasie Pierwszej! Żebyście realizowali swoje potencjały, spotykali na swojej drodze życzliwych i dobrych nauczycieli, odważnie i radośnie kroczyli w nowe i nieznane! Rodzicom jesteśmy wdzięczni za owocną współpracę, a przedszkolakom dziękujemy, że mogliśmy wam towarzyszyć!