Categories: Aktualności

by Magdalena Majewska

Share

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Dla każdego przedszkolaka jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw. Uśmiechnięci wyruszyliśmy na pochód ulicami Rudnej. Pochodowi towarzyszyły postaci z uwielbianej przez dzieci bajki PSI PATROL – Marshall, Chase oraz Skye – dzieci były zachwycone. Przedszkolaki próbowały odstraszyć zimę, używając do tego instrumentów muzycznych.

Po drodze dzieci odwiedziły pana wójta, który obdarował każdą grupę torebką cukierków. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do przedszkola. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.