Sześciolatki z grupy B wzięły udział w 13. edycji ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”. Wykonały 6 zadań poświęconych tematyce śniadań oraz przeciwdziałaniu marnowaniu żywności. Odbyły się 4 zajęcia edukacyjne podczas, których dzieci zdobyły cenną wiedze na ten temat poprzez rozmowy, oglądanie filmów edukacyjnych oraz prezentacji multimedialnych. Oprócz zostały przeprowadzone 2 konkursy plastyczne pt. „Najlepszy zestaw śniadaniowy” i „Nie marnujemy żywności”. Pierwszą z prac dzieci wykonały w domu z pomocą rodziców, a drugą w przedszkolu. Dzieci zdobyły wiedzę o roli śniadań, nie marnowaniu żywności oraz poznali nowe przepisy na ciekawe pierwsze i drugie śniadania.