Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  próbowali swych sił i możliwości w wielu różnych konkurencjach tj. ćwiczyli sprawność rzutu do celu, pokonywali indiański tor przeszkód, łowili ryby(z drewna) jednak największą atrakcją dla dzieci było strzelania z łuku. Następnym krokiem było zwiedzanie mini zoo oraz wizyta w muzeum zabawek. Ten dzień był pełen wrażeń i wielu atrakcji oraz przygód, dzieci radosne, szczęśliwe wróciły do domu.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej
  • Dzieci z grupy „B” uczestniczyły w zajęciach matematycznych w nieco innej formie. Sześciolatki wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę do sklepu spożywczego, piekarni oraz kwiaciarni. Celem zajęć było kształcenie umiejętności […]

    Czytaj dalej