Categories: Aktualności

by kiedos

Share

  24 kwietnia 5 -latki z Przedszkola Gminnego w Rudnej miały przyjemność uczestniczyć w wycieczce do Auli Forum w Polkowicach, aby obejrzeć spektakl pt. „Baśnie Pana Andersena”. Sztuka w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa przybliżyła przedszkolakom znajomość baśni takich jak: „Dziewczynka  z zapałkami”, „Brzydkie Kaczątko”, „Nowe szaty Cesarza”, „Księżniczka na ziarnku grochu” czy „Świniopas”. Podczas owego wydarzenia kulturalnego dzieci nie tylko były widzami ale miały również możliwość aktywnie w nim uczestniczyć – śpiewając piosenki czy odpowiadając na zagadki. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz ciekawe kostiumy przyciągały uwagę przedszkolaków i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej