Categories: Aktualności

by kiedos

Share

„Z wizytą w kubańskiej wiosce”- tak zatytułowany był  kolejny koncert muzyczny z cyklu „W krainie Pani Muzyki”, który odbył się 6 kutego 2023r. W trakcie koncertu przenieśliśmy się do kubańskiej wioski, by poznać ciekawe tradycje i zwyczaje oraz oryginalne instrumenty: konga, bongosy, timbalesy, marakasy, guiro, tres cubanos, gitary. Wraz z kubańskim zespołem bawiliśmy się w rytmie salsy, samby i cha-cha.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Dnia 31.03.2023r. dzieci uczestniczyły w zabawach i zajęciach, które miały na celu przybliżenie im wiedzy na temat autyzmu. Działania poprzedzone zostały wyklejeniem na niebiesko,  przez każdą     z grup wiekowych, fragmentu serca będącego […]

    Czytaj dalej
  • Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka… Dlatego dnia 31 marca 2023r. […]

    Czytaj dalej
  • Czytaj dalej
  • Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny rozpoczęły […]

    Czytaj dalej