Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Dnia 15 grudnia 2022r. dzieci z grup 3 latków oraz  4 latków uczestniczyły w spotkaniu z górnikiem tatą Liliany z grupy „Pszczółki”- Panem Grzegorzem Kaczmarek. Nasz gość, ubrany w mundur galowy, opowiedział dzieciom o maszynach górniczych, o codziennej pracy oraz o roboczym i galowym stroju górnika. Przedstawił dzieciom rodzaje węgla i sposób ich wydobycia.

Na koniec spotkania Gość poczęstował wszystkie dzieci słodyczami, a dzieci podziękowały za tak ciekawe i miłe spotkanie laurką.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej