Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

W dniu 24.11.2022r. odbył się koncert z cyklu „W Krainie Pani Muzyki” pt. „Roztańczone smyczki i dumny baraban”. Dzieci miały okazję wysłuchać muzycznej opowieści o Rumcajsie i małym Cypisku płynącej z instrumentów: skrzypiec, wiolonczeli, tamburyna, trójkąta oraz bębenka. Muzycy w mistrzowski sposób bawili się współczesnymi rodzajami muzyki, nie zatracając przy tym baśniowego charakteru.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej