Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Przedszkole po raz kolejny organizuje zbiórkę prezentów do kolejnej edycji akcji „Paczki dla Dzieciaka na Święta od Strażaka” przy współpracy Ochotniczą Strażą Pożarną z Chobieni. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przekażemy wszystkie prezenty chorym dzieciom przebywającym w klinice Przylądek Nadziei

Zbieramy:

– Zabawki

– Przybory szkolne

– Inne akcesoria, dodatki do paczek itp.

– Nie zbieramy pluszaków!

Rzeczy można przynosić do przedszkola/ szkoły od 15.11.2022r. do 09.12.2022r.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej