Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Przedszkole po raz kolejny organizuje zbiórkę prezentów do kolejnej edycji akcji „Paczki dla Dzieciaka na Święta od Strażaka” przy współpracy Ochotniczą Strażą Pożarną z Chobieni. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przekażemy wszystkie prezenty chorym dzieciom przebywającym w klinice Przylądek Nadziei

Zbieramy:

– Zabawki

– Przybory szkolne

– Inne akcesoria, dodatki do paczek itp.

– Nie zbieramy pluszaków!

Rzeczy można przynosić do przedszkola/ szkoły od 15.11.2022r. do 09.12.2022r.

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej