by Magdalena Majewska
Share

W czwartek, 28 maja w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach corocznego Święta Rodziny. Świętowanie rozpoczęliśmy wyjątkowo uroczyście. Każda z grup w swojej sali zaprezentowała krótki, pełen radości i wzruszeń program artystyczny, a następnie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty. Po występach udaliśmy się na przedszkolny plac zabaw, gdzie wspólnie uczestniczyliśmy w radosnym Festynie Rodzinnym.
Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji i zabaw, dzięki którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przygotowano strefy pełne zabawy, aktywności i relaksu. Można było skosztować owocowych deserów, słodkich przekąsek, napić się orzeźwiającej lemoniady, poskakać na dmuchańcu, odwiedzić strefę sensoryczną. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także strefy malowania twarzy i tatuaży oraz aktywności ruchowych.
Podczas festynu został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Nasze popołudnie offline” w ramach realizacji projektu profilaktycznego ,,Zaloguj się do relacji- Rodzinna przygoda bez prądu”. Nagrody oraz dmuchaniec sfinansowane zostały przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnej.
Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie, wspólną zabawę i zaangażowanie. Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji naszego przedszkola, Rady Rodziców, Pani Dyrektor GOPS w Rudnej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego wyjątkowego wydarzenia.
































