by Magdalena Majewska
Share

28 maja, dzieci w naszym przedszkolu obejrzały teatrzyk pt. „Pszczoły”. Spektakl opowiadał o przygodach dwóch skrajnie różnych pszczół– miododajnej Eugenii oraz dzikiej Martyny. W zabawny i ciekawy sposób ukazał znaczenie owadów w przyrodzie, a także pokazał, jak wielką siłą jest przyjaźń i współpraca. Była to pełna humoru i wartościowych treści lekcja ekologii oraz przyjaźni, która dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji.












