Categories: Aktualności

by Magdalena Majewska

Share

14 maja mieliśmy przyjemność wysłuchać kolejnej audycji muzycznej prowadzonej przez Pana Johna i Pana Krisa, tym razem pod tytułem: „Muzyka, która czyści uszy- znaczy ,,Graj czysto”. Program opowiadał o dobrej muzyce, czystym brzmieniu oraz o tym, jak muzyka wpływa na nastrój i emocje. Prowadzący prezentowali różne utwory muzyczne i zachęcali dzieci do uważnego słuchania oraz rozwijania zainteresowań muzycznych. Dziękujemy za cudowną i pełną śmiechu lekcję muzyki.