^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Grupy

Podział na grupy na rok szkolny 2019/2020

3  latki „Motylki”

wychowawcy: mgr Anna Kulak,  mgr Wioletta Wisłocka

pomoc nauczyciela: Helena Smolarek – Rutkowska

 

3-latki „Pszczółki”

wychowawcy: mgr mgr Beata Bybel Buda, mgr Anna Kasprzak, mgr Elżbieta Banach

pomoc nauczyciela: Renata Podlasiak

 

4-latki „Misie”

wychowawcy: mgr Ewelina Mienciuk, Barbara Król

pomoc nauczyciela: Sylwia Nalepa

 

 4-latki „Słoniki”

wychowawcy: mgr Anna Kopeć, mgr Jolanta Spiak

pomoc nauczyciela: Anna Szczepaniak

 

5-latki „Kangurki”

wychowawcy: mgr Ewa Dudek, Paulina Bunkiewicz

pomoc nauczyciela: Zuzanna Zarówna

 

5-latki „Owieczki”

wychowawcy: mgr Katarzyna Faryna, Paulina Bunkiewicz

pomoc nauczyciela: Lucyna Przybyś

pomoc do dziecka z orzeczeniem: Karolina Wilman 

 

6-latki „A”

wychowawcy: mgr Anna Porada, mgr Iwona Mostkowska

pomoc nauczyciela: Paulina Bednarek

 

6-latki „B”

wychowawcy: mgr Anna Szproch, mgr Justyna Kaleta

pomoc nauczyciela: Paulina Bednarek

Kadra

Dyrektor:

mgr  Elżbieta Banach

Nauczycielki:

mgr Jolanta Spiak                                

mgr Anna Kopeć                              

mgr Beata Bybel–Buda                    

mgr Aleksandra Herejczak               

mgr Elżbieta Szydełko                      

mgr Ewelina Mienciuk                        

mgr Wioletta Wisłocka                   

mgr Anna Kasprzak                         

mgr Anna Kulak                                 

mgr Anna Porada                                

mgr Magdalena Zasada           

mgr Iwona Mostkowska

mgr Ewa Dudek

mgr Anna Szproch     

mgr Justyna Szestakow

mgr Justyna Kaleta

mgr Katarzyna Breus   

mgr Jolanta Książek               - nauczyciel religii

ksiądz Sławomir Kondratiuk – nauczyciel religii wyznania prawosławnego

mgr Anna Kasprzak – logopeda

mgr Elżbieta Jędrzejewska    

Barbara Król

Katarzyna Faryna

p.o. Głównego Księgowego

mgr Angelika Tarasionek

Kierownik gospodarczy

inż. Aneta Rębilas

Pracownik administracyjny

mgr Katarzyna Wisłocka

mgr Justyna Żukowska

OBSŁUGA:

Zuzanna Zarówna

Cecylia Jarszak

Renata Podlasiak

Lucyna Przybyś

Sylwia Nalepa

Anna Szczepaniak

Justyna Krupa

Paulina Bunkiewicz

Natalia Buniak

Helena Smolarek – Rutkowska

Izabella Matijczak – pomoc kuchenna

Beata Dziedzic – pomoc kuchenna

Mateusz Grzybowski - konserwator

Osiągniecia

 

Nasze osiągnięcia

AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA

pod hasłem „PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY W ŚRODOWISKU”

image001

 

KOORDYNATOR  PROGRAMU: Ewelina Mienciuk

 

Do realizacji programu zostały wykorzystane pomoce dydaktyczne, konspekty zajęć zawarte w programie jak również wykorzystano własne pomysły i pomoce dydaktyczne.


 

Realizując program:

Ø  Poznaliśmy numery alarmowe – pomogły nam zapamiętać wykonane telefony

image002 

 

Ø  Wiemy, jak dbać o bezpieczeństwo w domu oraz w trakcie aktywności fizycznej

 

 image003

image004

 

Ø  Znamy przepisy ruchu pieszego i wiemy jak się zachować na drodze oraz znamy niektóre znaki drogowe

 

image005 

 image006

image007

image008 

 

 

 

      

 

Ø  Wiemy jak zachować się podczas spotkania z niebezpiecznym psem – pomógł nam w tym pan weterynarz

image009

image010

Ø  Oglądaliśmy przedstawienie pt. „Wybierz numer 112”

 image011

Ø  Został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”

 

 image012

image013

image014

 

          

 

Ø  Wzięliśmy udział w spotkaniu z ratownikami medycznymi. Poznaliśmy zasady udzielania pomocy, opatrywania małych ran.

 

 image015

image016

 image017

image018

image019

 

 

 image020

 

 

 

Ø  Informowaliśmy również rodziców  o tym jak trzeba dbać o bezpieczeństwo swoich pociech zawieszając informacje na gazetce dla rodziców w głównym holu przedszkola

 image021

 

 

 
 

1. "Kubusiowi Przyjaciele natury"
    Od 2009 roku uczestniczymy w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Kubusiowi przyjaciele Natury". Realizacja tego programu to inicjatywa, której celem jest wprowadzenie najmłodszych w tematykę ekologii oraz zachęcenie, aby dbali o otaczające nas piękno natury. Za udział w realizowanych działaniach ekologicznych otrzymaliśmy certyfikaty:

                                                                

    Do działań naszego programu, który realizowany jest przez cały rok szkolny należało m.in:
- obchody Pierwszego Dnia Wiosny
- segregacja śmieci przedszkolnych
- zbudowanie karmników dla ptaków
- obchody Zielonego Dnia
- obchody Dnia Wody