^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwój  i edukacji dzieci oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkole kolejny raz obchodziło Święto Przedszkolaka. W tym tygodniu czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji.

Najmłodsze grupy „Motylki” i „Pszczółki” zostały zaproszone do wspólnych zabaw
 i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Natomiast dzieci ze starszych grup radośnie spędziły czas w sali zabaw „Mrowisko”| w Lubinie.
    Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalnii basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników, skakały na trampolinie. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.
            Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń  i emocji wróciliśmy do naszej placówki. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.

1