^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE

  Czas, kiedy zamknięte są placówki oświatowe, to czas trudny, ale spróbujmy w miarę możliwości dobrze go wykorzystać. Proszę pamiętać, że warto nieprzerwanie ćwiczyć samodzielność, umiejętności komunikacji, panowania nad emocjami u Waszych dzieci, bo wiele z tych kompetencji kreuje nam codzienność.

   Każda rozmowa – o pogodzie, o samopoczuciu, o przeczytanej książce to rozwijanie słownictwa, poczucia własnej wartości, poszerzanie wiedzy u dziecka.

  Na naszej stronie internetowej umieszczamy ciekawe zabawy, pomysły do nauki i karty pracy. W związku z tym prosimy o założenie dziecku  jego „DOMOWEJ TECZKI”, która posłuży do gromadzenia wykonanych prac i zadań.

   Jeżeli nie macie Państwo możliwości wydrukowania naszych propozycji poszukajcie czegoś o podobnej tematyce w zasobach domowych (kolorowanki, bajki, łamigłówki, itp.) 

   Po powrocie do przedszkola prace zgromadzone w teczkach zostaną wyeksponowanena tablicach poszczególnych grup, a nam nauczycielom pozwolą na ocenę utrwalanych i nabytych, nowych umiejętności.

Życzymy wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Pozdrawiamy nasze przedszkolaki i ich rodziny, życzymy dużo zdrówka !