^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

NIESIEMY POMOC POTRZEBUJĄCYM ZWIERZAKOM

20191009 071655

 W naszym przedszkolu już od kilku lat prowadzimy zbiórkę karmy dla psów i kotów. Akcja i realizowane w tym okresie zajęcia, nie tylko  kształtują pozytywny stosunek dzieci   do zwierząt, ale i uwrażliwiają je na ich krzywdę. Tradycyjnie i w tym roku, w dniach od 01.10 do 11.10.2019r., rodzice z dziećmi odpowiedzieli na nasz apel przynosząc do przedszkola pożywienie dla bezdomnych zwierząt, które przebywają w przejściowym schronisku dla zwierząt w w Rudnej. 
 Dnia 29.10.2019r. zebraną karmę i przysmaki dzieci z grupy 5-latków osobiście odwiozły do wskazanego punktu. Aby odwdzięczyć się za troskę nad psami i kotami wręczyły ich opiekunom własnoręcznie wykonaną laurkę. My natomiast otrzymaliśmy podziękowania i słodycze.