^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

„BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA”

IMG 3264

Dnia 24.10.2019 roku w przedszkolu gościliśmy przedstawiciela policji- asp. Adama Racinowskiego z Komisariatu Policji w Rudnej. Poza tym, przypomnieliśmy sobie numery alarmowe i omówiliśmy sytuacje,  w czasie których  możemy/powinniśmy z nich skorzystać. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować - jak ważne jest zapinanie pasów podczas jazdy samochodem. Podczas rozmowy poruszyliśmy także temat znaczenia noszenia odzieży z elementami odblaskowymi oraz samych znaczków odblaskowych. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowego, nasi podopieczni zaśpiewali piosenkę, zaprezentowali wiersz pt.: „Przejście przez ulicę” oraz wręczyli  gościowi laurkę.