^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

1

   Dnia 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ta uroczystość, to nie tylko kultywowanie tradycji przedszkolnych, ale i nawiązywanie serdecznego kontaktu z rówieśnikami oraz społecznością lokalną.

   Tego dnia, aby wziąć udział w korowodzie ulicami Rudnej, zebraliśmy się z herbami grup na placu przy Szkole Podstawowej. 

   Przed Urzędem Gminy przywitał nas Wójt Gminy Rudna- Adrian Wołkowski,  współpracujący z nim urzędnicy oraz zainteresowani wydarzeniem mieszkańcy. Zaprezentowaliśmy tam ćwiczony od kilku dni „Hymn Przedszkolaka”.    Z radością przyjęliśmy życzenia oraz słodycze, które na ręce Pani Dyrektor złożył Wójt, aby osłodzić nam ten pełen wrażeń dzień. Następnie, jak co roku, dzieci z grupy 6-latków udały się  do urzędu, a my wróciliśmy do przedszkola.

 

   Tutaj czekała już na nas „Foto-budka” oraz zabawy integracyjne przy największych przebojach dla dzieci. Mimo zmęczenia nikt nie odmówił przygotowanego przez nauczycielki słodkiego poczęstunku.