^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Gdy dzień wstaje...

65382478 714790138941464 8970143054300184576 n

„Gdy dzień wstaje, słonko świeci
cieszą już się wszystkie dzieci,
bo przedszkole czeka w Rudnej
a tam nie ma chwili nudnej…”

   18 czerwca w Przedszkolu Gminnym w Rudnej odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród dzieciom za udział w konkursie zorganizowanym przez Panią Dyrektor Przedszkola Elżbietę Jędrzejewską pt. „Hymn Przedszkola”. Celem konkursu było ułożenie tekstu zwrotki hymnu przez dzieci i rodziców. Tekst miał być łatwy do zapamiętania oraz miał identyfikować się z przedszkolem. Oceny zgłoszonych 15 prac dokonała komisja w składzie Pani Marta Oleśniewicz z Biblioteki w Rudnej, Pani Ewa Dutka nauczycielka Szkoły Podstawowej w Rudnej, Pani Aneta Rębilas oraz koordynatorzy konkursu Ewelina Mienciuk, Anna Porada, Justyna Kaleta. Z wybranych tekstów powstanie hymn Przedszkola Gminnego w Rudnej do którego nauczycielki przedszkola pod przewodnictwem Pani Anny Szproch, która prowadzi zajęcia muzyczno - ruchowe w przedszkolu stworzą podkład muzyczny.

   Hymn będzie wizytówką Przedszkola i będzie wyróżniał nas na uroczystościach przedszkolnych i nie tylko. I miejsce otrzymał Dawid Książek z rodzicami, II  miejsce otrzymał Mikołaj Mikulski z rodzicami, III miejsce otrzymał Jakub Wisłocki z rodzicami, wyróżnienia otrzymali Filip Kiedos oraz Michał Czuba z rodzicami.

   Wszystkim dzieciom i rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, pomysłów, ekspresji twórczej oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.