^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Multimedialnego Centrum Informacji w Rudnej

53738138 2229696177359519 2723716543698436096 n

W dniu 13 marca 2019 r. dzieci z Przedszkola Gminnego w Rudnej z grupy „Biedronek” wybrały się do Multimedialnego Centrum Informacji w Rudnej, aby zobaczyć z bliska jak wygląda jedno z głównych źródeł wiedzy czyli biblioteka, z którego będą mogli korzystać aby wypożyczyć książki. Dzięki uprzejmości Pań pracujących w bibliotece, dzieci mogły dowiedzieć się jak należy korzystać z książek, opowiedzieć o zasadach jakie panują w tym miejscu, a także wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Na koniec Panie zaproponowały dzieciom, aby przyszły wraz z rodzicami zapisać się do Multimedialnego Centrum Informacji by móc już od wczesnych lat korzystać z książek, które przeznaczone są dla dzieci i nie tylko. Nasze przedszkolaki z grupy Biedronek złożyły na ręce Pań podziękowania za wspaniałe zajęcia otrzymując tym samym prezent w postaci słodkości i zakładkę do książki.