^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

AZP Jablko

kubusiowi przyjaciele natury

pola

logo zajac

Login Form

Statystyka

Odsłon artykułów:
409655

Online

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.

Bezpieczne Ferie Zimowe

IMG 5511 Średni

  W dniu 25.01.2019 r. w naszym przedszkolu  odbyło się spotkanie edukacyjno -profilaktyczne pod hasłem "Bezpieczne Ferie". 

   Spotkanie miało na celu przypomnienie o różnych zagrożeniach czyhających na dzieci  w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupiliśmy się na omówieniu z dziećmi zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzeganiem przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzeganiem przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Dzieci otrzymały  wskazówki jak bezpiecznie bawić się na śniegu i w domu.

Przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych ferii.