^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

AZP Jablko

kubusiowi przyjaciele natury

pola

logo zajac

Login Form

Statystyka

Odsłon artykułów:
409648

Online

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

SPOTKANIE WIGILIJNE

48381533 1948433595210060 4138468093712138240 n

   Uroczyste Spotkanie Wigilijne przygotowane wspólnie przez całe przedszkole odbyło się w dniu 21.12.2018r. Zaproszeni goście, nauczyciele oraz cały personel przedszkola mieli przyjemność obejrzeć świąteczny  program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy 6 latków. Tradycyjnie łamaliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2019 Roku.. Aby tradycji stało sie zadość wszyscy razem zasiedliśmy do wigilijnego stołu i skosztowaliśmy jednej w dwunastu potraw- barszczu z uszkami. Kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych i radość śpiewania kolęd oraz pastorałek sprawiły, że wszyscy wyraźnie odczuli ciepła i pełną miłości atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

 Kolejnym wydarzeniem tego dnia było rozstrzygnięcie konkursu przedszkolnego związanego z obchodami 100-lecia Niepodległości Polski oraz Świętami Bożego Narodzenia pt. "Patriotyczna bombka". Po raz kolejny dzieci i ich rodzice wykazali dużą wyobraźnią i pomysłowością.
  O wynikach konkursu zadecydowało powołane w tym celu Jury, które  przyznało nagrody w dwóch kategoriach: dzieci młodsze oraz starsze. Juty przyznało również 10 wyróżnień. Wszystkie dzieci biorące udział  w konkursie otrzymały upominek oraz dyplom.

            Tradycyjnie, jak co roku dzieci z przedszkola zagościły w Urzędzie Gminy w Rudnej w celu przystrojenie drzewka świątecznego. Dzieci miały możliwość zawieszenia na choince wytworów pracy wspólnie wykonanej z rodzicami- bombki. Dekoracje były odpowiedzą na przedszkolny konkurs pt. "Patriotyczna bombka".

Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy zaprezentować zdolności plastyczne naszych wychowanków dla szerszej społeczności w środowisku lokalnym.

            Organizatorzy konkursu dziękują za ofiarność, życzliwość i bezinteresowna pomoc uczestnikom konkursu, członkom Juty oraz sponsorom.