^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Sprawozdanie z XVII akcji "Z Marią Konopnicką w świecie emocji"

20160317 092149

 Realizując akcje pod hasłem „Z Marią Konopnicką w świecie emocji” dzieci poznały różne emocje, jak je rozpoznawać, wyrażać oraz dostrzegać ich zmienność. Pomogła dzieciom w tym postać Marii Konopnickiej, gdzie poznali jej twórczość oraz  bohaterów książek.

W następnym etapie dzieci poznały i utrwalały produkty zdrowe i niezdrowe. Po przeprowadzonych zajęciach, gdzie dzieci układały jadłospis na pewno już zapamiętają co musi znaleźć się na talerzu, aby mieć dużo energii i być zdrowym.

Wartościowe śniadanie to najważniejszy posiłek, więc dzieci samodzielnie wykonały kanapki. Utrwaliły również nazwy  wartościowych  produktów  podczas układania „piramidy żywienia”.

EWELINA MIENCIUK – koordynator