Przydział grup

DRODZY RODZICE

W dniu 04.07.2022r. zostały wywieszone listy dzieci

z przydziałem na grupy

na drzwiach głównego wejścia do przedszkola.

Listy będą wisiały do 11.07.2022r.

Wyniki konkursu fotograficznego „Sportowa rodzinka”

Realizowanego w ramach programu promocji zdrowia

„Bezpieczeństwo w życiu przedszkolaka”

Po naradzie komisja wyłoniła zwycięzców

w dwóch kategoriach wiekowych

W KATEGORI 3 – 4 LATKÓW

I MIEJSCE – CZARNY ROBERT

II MIEJSCE – SYGNATOWICZ LENA

III MIEJSCE – BUNIAK FRANCISZEK

III MIEJSCE – KĘDZIERSKA IGA

W KATEGORII 5 – 6 LATKÓW

I MIEJSCE – HABURA MIKOŁAJ

II MIEJSCE – DUDEK ALAN

III MIEJSCE – TOKARSKA HANNA

WYRÓŻNIENIA:

CZARNA GABRIELA

KĘDZIERSKA HANNA

FILIPIAK ALAN

GARBACZ FILIP

Wycieczka do ZOO

W dniu 22.06.2022r z grup A i B czyli nasze sześciolatki wybrały się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. Tradycyjnie wycieczka do ZOO jest prezentem od Wójta Gminy Rudna Pana Adriana Wołkowskiego na zakończenie przedszkola, gdyż jest w całości . Dzieci przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania w czasie wycieczki. Celem było wzbogacenie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą? A miały okazję zobaczyć zwierzęta z całego świata - m.in. słonie, zebry, hipopotamy, małpy, żyrafy, pingwiny, niedźwiedzie polarne, brunatne i wiele innych.  Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w ZOO dostarczył wszystkim wiele radości, i niezapomnianą przygodą . Pełne nowych wrażeń sześciolatki wróciły bezpiecznie do przedszkola, gdzie już czekali na nich stęsknieni rodzice.

Czytaj więcej: Wycieczka do ZOO

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

284474468 1091574618381221 4288761278428188964 n

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem przedszkolny okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata pierwszakami.

W środę, 15 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków. Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności – a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Po części artystycznej, Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe i upominki od Wójta Gminy Rudna.

Czytaj więcej: POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Dzień Rodziny

„Dzień Rodziny w przedszkolu”

Dnia 02.06.2022r. w naszym przedszkolu odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny.W tym dniu były występy,zabawy muzyczno- ruchowe,słodkie poczęstunki.Były też konkursy, zabawy sportowe na placu zabaw i boisku. Nasze przedszkolaki i ich rodzice, wspólnie miło spędzili czas na wspólnej zabawie. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Dzieci wspólnie z rodzicami rozgrywali wiele konkurencji m.in. przeciąganie liny, kozłowanie piłki, skoki z piłką, rzut do celu i wiele innych,a każda konkurencja była nagradzana brawami i okrzykami radości.Dzień Rodziny był doskonałą formą integracji, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy.Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców i naszych małych przedszkolaków. Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent dla dziecka, i dla rodzica.

img 0645 optimized

Czytaj więcej: Dzień Rodziny