Categories: Aktualności

by Magdalena Majewska

Share

Już Karnawał włożył maskę,

Drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem!

Wpadł jak wicher do przedszkola!

W czym? W karnawałowym stroju!

 

Karnawał to czas zabawy, także dla najmłodszych. Zgodnie z tą tradycją przy skocznej muzyce bawiły się dzieci  z Przedszkola Gminnego w Rudnej w sali w Centrum Kultury Gminy Rudna podczas Balu Karnawałowego.  W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do Krainy Bajek. Nasi wychowankowie byli wręcz nie do poznania…. wróżki, księżniczki, biedronki, rycerze, Batmani, piraci… Pomysłowości dzieci i ich rodziców wprost nie miała granic.  Imprezę prowadziła profesjonalna grupa animatorów Fun- Dżasta, która przygotowała dla dzieci mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz baniek mydlanych. Skoczna muzyka i bajeczny wystrój zachęcała do tańca i wspólnego śpiewu. Karnawałowa zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, którzy spędzili czas w miłej atmosferze.