Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W dniu 14 grudnia 2023 r. część dzieci reprezentujących grupę „B” z naszego przedszkola wzięło udział w X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pn. „Przedszkolaków kolędowanie”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i zdolności wokalne prezentując pastorałkę o nazwie „Chojka” Arki Noego. Po zaprezentowaniu się wszystkich grup przedszkolnych uczestnikom zostały wręczone prezenty i drobne upominki, które podkreśliły znaczenie wspólnego świętowania i dzielenia  się radością.

Przegląd Kolęd, w którym udział brały dzieci z Przedszkola Gminnego w Rudnej nie tylko dostarczył pełnych uroku wystąpień dzieci, ale również zbudował atmosferę wspólnoty i miłości. To wyjątkowe wydarzenie pozostawiło niezapomniane wspomnienia, a uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców były najpiękniejszym dowodem na to, jak ważne są takie chwile w kształtowaniu dziecięcej radości i świątecznej atmosfery.