Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

  Czytaj dalej
 • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

  Czytaj dalej
 • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

  Czytaj dalej
 • Dzieci z grupy „B” uczestniczyły w zajęciach matematycznych w nieco innej formie. Sześciolatki wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę do sklepu spożywczego, piekarni oraz kwiaciarni. Celem zajęć było kształcenie umiejętności […]

  Czytaj dalej