Categories: Aktualności

by kiedos

Share

  Dnia 25.04.2023 sześciolatki z grup A i B uczestniczyły w wycieczce do kina Muza w Lubinie na seans pt. „Kacper i Emma na Safari”. Film poprzedzała ciekawa prelekcja poruszająca zagadnienia dotyczące szacunku wobec zwierząt. Tematy jakie były poruszone  w filmie to m.in: Jaki jest nasz stosunek do zwierząt oraz w jaki sposób możemy pomagać zwierzętom. Był to już ostatni wyjazd do kina Muza w tym roku szkolnym. Tym seansem dzieci zakończyły udział w projekcie Nowe Horyzonty Filmowe.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej