Categories: Aktualności

by kiedos

Share

ARTYKUŁ KIERMASZ

W dniach 04–05.04.2023r. w holu przedszkola i szkoły zorganizowany został przedszkolny, charytatywny kiermasz wielkanocny. Kiermasz został zorganizowany przez Przedszkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Fundacją Korzenie i Skrzydła.

W tych dniach panowała u nas świąteczna i typowo wiosenna atmosfera. W trakcie sprzedaży można było zakupić różnorodne dekoracje świąteczne, które zostały wykonane przez Panie i dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, oprócz tego do naszej akcji włączyła się Pani z firmy „Ciacho z Lukrem – mama Tosi z  grupy Motylki, która upiekła wielkanocne ciastka.

Zebrane fundusze z kiermaszu zostały przekazane dla Pana Bogdana Dyląg na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego. Pan Bogdan doznał rozległego udaru mózgu, skutkiem czego jest prawostronny niedowład i afazja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym kiermaszu, okazane serce i przekazanie każdej złotówki. Pamiętajmy, że dobro zawsze do nas wraca. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać kwotę 1 723,36 zł.

 

 

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej