Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka…

Dlatego dnia 31 marca 2023r. sześciolatki z grup A i B wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia zostały przeprowadzone przez ratownika medycznego (ZRM Polkowice) p. Adriana Szum. Dzieci dowiedziały się jak powinny zachować się w razie zagrożenia, wypadku lub niebezpiecznej sytuacji oraz jakie czynności po kolei wykonać, kogo powiadomić i jak wykonywać prawidłową resuscytację.

Warsztaty były bardzo ciekawe i wartościowe dla każdego uczestnika.  Panu Adrianowi życzmy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz dziękujemy za codzienny wysiłek jaki wkłada w swoją pracę złażąc drugiemu człowiekowi.