Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka…

Dlatego dnia 31 marca 2023r. sześciolatki z grup A i B wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia zostały przeprowadzone przez ratownika medycznego (ZRM Polkowice) p. Adriana Szum. Dzieci dowiedziały się jak powinny zachować się w razie zagrożenia, wypadku lub niebezpiecznej sytuacji oraz jakie czynności po kolei wykonać, kogo powiadomić i jak wykonywać prawidłową resuscytację.

Warsztaty były bardzo ciekawe i wartościowe dla każdego uczestnika.  Panu Adrianowi życzmy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz dziękujemy za codzienny wysiłek jaki wkłada w swoją pracę złażąc drugiemu człowiekowi.

 

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej