Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W dniu 14 marca 2023r. w Centrum Kultury Gminy Rudna odbyła się Pierwsza Konferencja Profilaktyczno-Edukacyjna „Nasze dzieci Naszą przyszłością”, w której udział wzięli przedstawiciele władz gminnych z Wójtem Gminy Rudna Adrianem Wołkowskim oraz rodzice, nauczyciele i opiekunowie Przedszkoli z Gminy Rudna i Żłobka w Rudnej.

Tematem konferencji była „Pozytywna dyscyplina” oraz zagrożenie płynące z obecności wysokich technologii w życiu dzieci. W trakcie konferencji można było również poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z KSRG OSP Chobienia, a także doświadczyć za pomocą alkogogli, jakich zaburzeń wzrokowo-ruchowych doznaje osoba po spożyciu alkoholu. Na koniec konferencji losowano nagrody dla uczestników spotkania.

Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu GMINA RUDNA. łączy ludzi, Centrum Kultury Gminy Rudna oraz współpracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnej, Przedszkole Gminne w Rudnej, Przedszkole Gminne w Chobieni oraz Żłobek Gminny w Rudnej .

Dziękujemy wszystkim za obecność i już teraz zapraszamy na kolejną edycję konferencji.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej