Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Dnia 09.03.2023 dzieci z grup A i B z okazji Dnia Dentysty oraz w ramach programu Promocji Zdrowia wybrały się do gabinetu stomatologicznego w przychodni Cuprum-Med w Rudnej. Celem wizyty była pogadanka na temat konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą, kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy dentysty, wyglądem i wyposażeniem gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Dnia 31.03.2023r. dzieci uczestniczyły w zabawach i zajęciach, które miały na celu przybliżenie im wiedzy na temat autyzmu. Działania poprzedzone zostały wyklejeniem na niebiesko,  przez każdą     z grup wiekowych, fragmentu serca będącego […]

    Czytaj dalej
  • Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka… Dlatego dnia 31 marca 2023r. […]

    Czytaj dalej
  • Czytaj dalej
  • Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny rozpoczęły […]

    Czytaj dalej