Categories: Aktualności

by kiedos

Share

DRODZY RODZICE

  Nasze przedszkole od 1 września 2023r. przechodzi na prowadzenie dziennika elektronicznego, natomiast już od 1 marca 2023r. dostępna będzie opcja do kontaktu dla rodziców i wychowawców. W związku z powyższym bardzo prosimy o systematyczne korzystanie z tej formy kontaktu z wychowawcami. Od 1 marca nie będą już obowiązywały grupowe komunikatory społeczne. Szczegóły dotyczące logowania i korzystania z tej opcji zostaną przekazane przez wychowawców. Przekazywanie pozostałych informacji tj. nieobecności dzieci, opłaty za wyżywienie pozostają bez zmian po przez kontakt z sekretariatem przedszkola.

Dziennik elektroniczny będzie dostępny pod linkiem:

https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/gminarudna

Poniżej mogą Państwo obejrzeć film instruktażowy jak się po raz pierwszy zalogować.