Categories: Aktualności

by kiedos

Share

 Dnia 10.02.2023r. pięciolatki oraz sześciolatki uczestniczyły w wycieczce do kina Muza w Lubinie na seans pt. „Wiking Tappi”. Każda wycieczka stwarza przedszkolakom okazję do wielostronnej aktywności i dostarcza nowych doświadczeń. Obejrzany film stwarzał okazję do omówienia z dziećmi tematów takich jak: Co to znaczy być sprytnym, ale jednocześnie fair, jak panować nad strachem, jak pomagać innym. Film dostarczał dzieciom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Dnia 31.03.2023r. dzieci uczestniczyły w zabawach i zajęciach, które miały na celu przybliżenie im wiedzy na temat autyzmu. Działania poprzedzone zostały wyklejeniem na niebiesko,  przez każdą     z grup wiekowych, fragmentu serca będącego […]

    Czytaj dalej
  • Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka… Dlatego dnia 31 marca 2023r. […]

    Czytaj dalej
  • Czytaj dalej
  • Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny rozpoczęły […]

    Czytaj dalej