Categories: Aktualności

by kiedos

Share

„PSU JEST WSZYSTKO JEDNO, CZY JESTEŚ BOGATY, CZY BIEDNY. DAJ MU SERCE, A ON ODDA CI SWOJE.”

 W dniach od 18.01.2023r. do 27.01.2023r. w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka środków czystości, niezbędnych rzeczy i karmy dla oczekującego naszego wsparcia Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Głogowie. W ramach tej akcji współpracowaliśmy z lekarzem weterynarii- Panem Krzysztofem Adamskim.

 Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc dzieci i Rodziców. Zebraliśmy karmę, prześcieradła, koce, kołdry, ręczniki, środki czystości, które za pośrednictwem Pana Krzysztofa, zostaną przekazane pracownikom schroniska.

 Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za udział w akcji. Mamy nadzieję, że nasze „małe” działania okażą się „dużym” wsparciem.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Dnia 31.03.2023r. dzieci uczestniczyły w zabawach i zajęciach, które miały na celu przybliżenie im wiedzy na temat autyzmu. Działania poprzedzone zostały wyklejeniem na niebiesko,  przez każdą     z grup wiekowych, fragmentu serca będącego […]

    Czytaj dalej
  • Każde dziecko marzy o tym, aby stać się superbohaterem z super mocą… tą super mocą może być właśnie umiejętność ratowania drugiego człowieka… Dlatego dnia 31 marca 2023r. […]

    Czytaj dalej
  • Czytaj dalej
  • Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny rozpoczęły […]

    Czytaj dalej