Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe horyzonty filmowe. Tradycyjnie film poprzedzała bardzo ciekawa prelekcja, która była wprowadzeniem do tematyki filmowej.

Film stwarzał okazję do omówienia z  przedszkolami trzech tematów-

 • Nie ma jak z rodziną
 • Samodzielnie, ale w społeczności
 • Skąd się biorą trudne emocje

Bajka swoją fabułą wywarła ogromne wrażenie na  dzieciach. Wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia i rozumienia wartości taki jak: rodzina, przyjaźń, prawda. Dzieci nabyły umiejętności właściwych zachowań podczas pobytu w kinie, jak również wyzwalania względem rówieśników serdeczności i miłej atmosfery.

 

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Czytaj dalej
 • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

  Czytaj dalej
 • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

  Czytaj dalej
 • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

  Czytaj dalej