Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W tym roku po raz kolejny Przedszkole Gminne w Rudnej wspomogło Ośrodek  Alzheimerowski w Ścinawie organizując akcję „Świąteczna Paczka”. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom oraz dzieciom za włączenie się w powyższą akcję. Wszystkie przekazane od Państwa rzeczy w postaci środków czystości, środków pielęgnacyjnych oraz artykułów spożywczych zostały przekazane do Ośrodka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Wierzymy, że dobro powraca ze  zdwojoną siłą i tego Państwu oraz dzieciom życzymy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej