Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W tym roku po raz kolejny Przedszkole Gminne w Rudnej wspomogło Ośrodek  Alzheimerowski w Ścinawie organizując akcję „Świąteczna Paczka”. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom oraz dzieciom za włączenie się w powyższą akcję. Wszystkie przekazane od Państwa rzeczy w postaci środków czystości, środków pielęgnacyjnych oraz artykułów spożywczych zostały przekazane do Ośrodka. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Wierzymy, że dobro powraca ze  zdwojoną siłą i tego Państwu oraz dzieciom życzymy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej