Categories: Aktualności

by kiedos

Share

19.12.2022 dzieci z  grup A i B uczestniczyły w wycieczce do kina Muza w Lubinie. Obejrzały  seans pt. „Magiczne Święta Kacpra i Emmy”. Film zwracał uwagę na znaczenie i różnorodność obyczajów i tradycji świątecznych. Film stworzył okazję do omówienia z przedszkolami czterech tematów:

 • co oznacza słowo rodzina?
 • na czym polega magia świąt?
 • z kim spędzamy święta?
 • rytuały- czym są i do czego służą?
 • czy zawsze musimy być weseli?

Wyjazd zorganizowany był w ramach realizacji projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej do którego przedszkole przystąpiło.

 

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Czytaj dalej
 • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

  Czytaj dalej
 • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

  Czytaj dalej
 • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

  Czytaj dalej