Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt.: ,,Emocje oczami dziecka” w ramach realizowanego programu edukacyjnego „Promocja zdrowia”. Głównym celem konkursu było rozpoznawanie i nazywanie podstawowych uczuć i emocji. Kształtowanie umiejętności wyrażania emocji poprzez różne formy plastyczne oraz kształtowanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości estetycznej dzieci.

Komisja miała nie lada wyzwanie, by wytypować zwycięzców. Ale udało się. Gratulujemy zarówno tym na podium, jak i Każdemu z Osobna! Cieszymy się na te rodzinne prace.

Po trudnej naradzie komisja wyłoniła zwycięzców.

W kategorii 3/4-latki:

 • I miejsce zajęła Julia Dac
 • II miejsce zajęła Louisa Larysz
 • III miejsce zajął Fabian Moliński
 • Wyróżnienie Alicja Kondracka
 • Wyróżnienie Wiktoria Grabowska

Natomiast w kategorii 5/6latki:

 • I miejsce zajął Mikołaj Habura
 • II miejsce zajęła Antonina Rudyk
 • III miejsce zajęła Iga Kędzierska
 • Wyróżnienie Anna Żukowska
 • Wyróżnienie Wojciech Chrystyna

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane  Radę Rodziców.

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej