Categories: Aktualności

by kiedos

Share

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt.: ,,Emocje oczami dziecka” w ramach realizowanego programu edukacyjnego „Promocja zdrowia”. Głównym celem konkursu było rozpoznawanie i nazywanie podstawowych uczuć i emocji. Kształtowanie umiejętności wyrażania emocji poprzez różne formy plastyczne oraz kształtowanie wyobraźni, kreatywności i wrażliwości estetycznej dzieci.

Komisja miała nie lada wyzwanie, by wytypować zwycięzców. Ale udało się. Gratulujemy zarówno tym na podium, jak i Każdemu z Osobna! Cieszymy się na te rodzinne prace.

Po trudnej naradzie komisja wyłoniła zwycięzców.

W kategorii 3/4-latki:

 • I miejsce zajęła Julia Dac
 • II miejsce zajęła Louisa Larysz
 • III miejsce zajął Fabian Moliński
 • Wyróżnienie Alicja Kondracka
 • Wyróżnienie Wiktoria Grabowska

Natomiast w kategorii 5/6latki:

 • I miejsce zajął Mikołaj Habura
 • II miejsce zajęła Antonina Rudyk
 • III miejsce zajęła Iga Kędzierska
 • Wyróżnienie Anna Żukowska
 • Wyróżnienie Wojciech Chrystyna

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane  Radę Rodziców.

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Czytaj dalej
 • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

  Czytaj dalej
 • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

  Czytaj dalej
 • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

  Czytaj dalej