Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały spotkania z Mikołajem, na które udały się do Centrum Kultury w Rudnej gdzie pojawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj wraz z pomocnikiem Panem Wójtem Adrianem Wołkowskim, przynosząc wspaniałe prezenty dla każdej grupy.
W podziękowaniu  za prezenty przedszkolaki zaśpiewały  Mikołajowi piosenki.
W kolorowych kartonach znajdowały się puzzle, układanki, klocki, gry czyli to czym dzieci bardzo lubią się w przedszkolu bawić.
Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nich pamiętał i już czekają na Jego wizytę w przyszłym roku.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej