Categories: Aktualności

by kiedos

Share

Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały spotkania z Mikołajem, na które udały się do Centrum Kultury w Rudnej gdzie pojawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj wraz z pomocnikiem Panem Wójtem Adrianem Wołkowskim, przynosząc wspaniałe prezenty dla każdej grupy.
W podziękowaniu  za prezenty przedszkolaki zaśpiewały  Mikołajowi piosenki.
W kolorowych kartonach znajdowały się puzzle, układanki, klocki, gry czyli to czym dzieci bardzo lubią się w przedszkolu bawić.
Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nich pamiętał i już czekają na Jego wizytę w przyszłym roku.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej