Categories: Aktualności

by kiedos

Share

„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
Przedszkole zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, bawiły się m.in. przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami  oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.         Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe wydarzenie zostanie w naszych wspomnieniach na długo.