Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

„ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI”
Dnia 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości, Pozdrowień oraz Dobrych Manier. Celem przeprowadzonych zajęć i zabaw było zachęcanie dzieci do okazywania innym dobroci, uprzejmości, koleżeństwa, a także kulturalnego odnoszenia się do rówieśników i dorosłych. Dzieci zastanawiały się co, to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać. Nauczyły się czarodziejskich słów „proszę, dziękuję, przepraszam, jak miło, jak mi przykro”. Miały możliwość zrobić zdjęcia z rodzicami, koleżankami, kolegami w Fotobudce. Ten dzień dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i utwierdził w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej