Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

„ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI”
Dnia 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości, Pozdrowień oraz Dobrych Manier. Celem przeprowadzonych zajęć i zabaw było zachęcanie dzieci do okazywania innym dobroci, uprzejmości, koleżeństwa, a także kulturalnego odnoszenia się do rówieśników i dorosłych. Dzieci zastanawiały się co, to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać. Nauczyły się czarodziejskich słów „proszę, dziękuję, przepraszam, jak miło, jak mi przykro”. Miały możliwość zrobić zdjęcia z rodzicami, koleżankami, kolegami w Fotobudce. Ten dzień dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i utwierdził w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej