Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „JAK RUMCAJS CYPISKA URATOWAŁ”
W poniedziałek 7.11.2022 roku dzieci z grupy „Kangurki” i „Owieczki” wybrały się na przedstawienie teatralne do Aula Forum w Polkowicach.
Dzieci uczestniczyły w spektaklu teatralnym pod tytułem „Jak Rumcajs Cypiska uratował” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.
Dzielny Rumcajs zabrał widzów na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzacholockiego Lasu. Celem wyprawy było odnalezienie zaginionego Cypiska i raz na zawsze rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego nieprzebytego boru.
Celem wycieczki był:
– rozbudzanie zainteresowania kulturą i sztuką,
– wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji,
– kształtowanie prawidłowych zachowań w teatrze.
Dzieci były zachwycone przedstawieniem. Wyjazd do teatru wzbudził wiele emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze dzieci po zakończonym przedstawieniu.

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej