Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „JAK RUMCAJS CYPISKA URATOWAŁ”
W poniedziałek 7.11.2022 roku dzieci z grupy „Kangurki” i „Owieczki” wybrały się na przedstawienie teatralne do Aula Forum w Polkowicach.
Dzieci uczestniczyły w spektaklu teatralnym pod tytułem „Jak Rumcajs Cypiska uratował” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.
Dzielny Rumcajs zabrał widzów na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzacholockiego Lasu. Celem wyprawy było odnalezienie zaginionego Cypiska i raz na zawsze rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego nieprzebytego boru.
Celem wycieczki był:
– rozbudzanie zainteresowania kulturą i sztuką,
– wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji,
– kształtowanie prawidłowych zachowań w teatrze.
Dzieci były zachwycone przedstawieniem. Wyjazd do teatru wzbudził wiele emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze dzieci po zakończonym przedstawieniu.

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej