Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

I miejsce w konkursie literackim „Książka moim przyjacielem”
Dnia 17.11.2022 drużyna z grup A i B w składzie- Liliana Grabowska, Szczepan Wolniak, Mikołaj Habura, Jakub Wisłocki, reprezentowali nasze Przedszkole na konkursie pt. „Książka moim przyjacielem”. Celem konkursu było zaprezentowanie wiedzy na temat treści opowiadań, nabywanie umiejętności współdziałania w zespole, rozumienie roli książki jako źródła wiedzy. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 5 z Polkowic Filia w Tarnówku. Udział w konkursie wzięły przedszkola z Polkowic, Grębocic, Tarnówka. Jednak nasza reprezentacja wykazała się najlepszą znajomością wybranych opowiadań zajmując I miejsce. Gratulujemy wygranej!

Artykuły

Zobacz wszystkie
 • Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały program artystyczny. Dzieci recytowały Dziadkom wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość. Każda wnuczka […]

  Czytaj dalej
 • W dniach od 25.01 do 17.02.2023 r. należy składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie przedszkola oraz na stronie w zakładce „Rodzice rekrutacja”.

  Czytaj dalej
 • Dnia 18.01.2023 po raz kolejny dzieci z najstarszych grup przedszkolnych wyruszyły na wycieczkę do kina Muza w Lubinie na seans filmowy pt. Wielka podróż Molly. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu pt. Nowe […]

  Czytaj dalej
 • W dniu 17.01.2023r. przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „ Muzyczna ciuchcia, czyli, jak muzyka opowiada?”. Była to muzyczna opowieść na motywach  „ Lokomotywy” Juliana Tuwima, która pozwoliła dzieciom zrozumieć, […]

  Czytaj dalej