Categories: Aktualności

by Anna Linka

Share

I miejsce w konkursie literackim „Książka moim przyjacielem”
Dnia 17.11.2022 drużyna z grup A i B w składzie- Liliana Grabowska, Szczepan Wolniak, Mikołaj Habura, Jakub Wisłocki, reprezentowali nasze Przedszkole na konkursie pt. „Książka moim przyjacielem”. Celem konkursu było zaprezentowanie wiedzy na temat treści opowiadań, nabywanie umiejętności współdziałania w zespole, rozumienie roli książki jako źródła wiedzy. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 5 z Polkowic Filia w Tarnówku. Udział w konkursie wzięły przedszkola z Polkowic, Grębocic, Tarnówka. Jednak nasza reprezentacja wykazała się najlepszą znajomością wybranych opowiadań zajmując I miejsce. Gratulujemy wygranej!

Artykuły

Zobacz wszystkie
  • Czytaj dalej
  • W dniu 18.05.2023 r. odbył się koncert muzyki relaksacyjnej pt.: „Podróż z dźwiękiem” w wykonaniu Pana Patryka Kmieć. Dzieci miały okazję doświadczyć czystego dźwięku i wibracji w pełnym relaksie. Zanurzeni […]

    Czytaj dalej
  • Dnia 17 maja 2023r. grupa Słoników oraz Misiów wybrała się w podróż do Wioski Indiańskiej   w miejscowości Ostaszów. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz  […]

    Czytaj dalej
  • 16 maja w przedszkolu odbył się pełen akcji i humoru teatrzyk kukiełkowy pt „W świecie sennych Nibyludków”.

    Czytaj dalej